Jobs portály
You are here:
  1. Domů
  2. / JOBS PORTÁLY
  3. / workmarket.eu pre firmy
  4. / Inzercie brigád

Brigáda. Brigády inzercie

Brigády inzercie
Brigády inzercie

Brigády inzercie, aktuálne ponuky, jednoducho a rýchlo vďaka workmarket.eu

Hľadáte brigádnikov? Pomôžte si pracovným portálom workmarket.eu, ľahko a rýchlo nájdite brigádnikov presne podľa svojich predstáv.

Brigáda

Na portáli workmarket.eu publikujete svoje inzercie bezplatne. Zverejňovať inzercie môžete v neobmedzenom počte, avšak podmienkou je, aby neboli duplicitné. V takom prípade bude inzercia z portálu vymazaná.

Inzercia PRO - brigáda

Inzercie PRO majú rôzne parametre. Samostatne si určujete, ako dlho bude služba trvať a zadávate jej počet hviezdičiek. Hviezdičky určujú úroveň, ako vysoko vaše inzercie brigády budú. Čím viac hviezdičiek, tým vyššie sa vaše inzercie brigády v zozname umiestni. Vďaka tejto službe môžete urýchliť proces vyhľadania brigádnikov.

Spoločnosti, ktoré využívajú službu inzercie PRO, majú o 20 až 25-krát viac zobrazení než bezplatné inzercie brigád. Platená inzercia PRO má v priemere o 8 odpovedí viac ako bezplatná inzercia.

Služba inzercia PRO je dobrovoľná.

Brigáda - reakcie

Počet reakcií na vašu inzerciu závisí na podrobnosti a pravdivosti informácií ohľadom brigády, pracovných a mzdových podmienkach a využití služby inzercie PRO. Tiež musíte brigády inzercie vyplniť kvalitne a s dostatkom informácií pre záujemcov. Všetko to vám pomôže dosiahnuť väčšieho počtu záujemcov o brigádu.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.