Jobs portály
You are here:
  1. Domů
  2. / JOBS PORTÁLY
  3. / workmarket.eu pre firmy
  4. / Databáza životopisov / CV

Databáza životopisov /CV

Databáza životopisov /CV
Databáza životopisov /CV

Rozsiahla databáza životopisov uchádzačov rôznych profesií

Na portáli nájdete rozsiahlu databázu životopisov uchádzačov z najrôznejších odborov. workmarket.eu disponuje širokým výberom kandidátov nielen zo Slovenskej republiky, ale aj z iných krajín Európy.

v databáze workmarket.eu je zverejnené viac než 2400 životopisov. Portál sa zameriava na viacjazyčných záujemcov o prácu.

Databáza životopisov a ako ju využívať

Databáza je dobrým pomocníkom pri hľadaní personálu pre vašu spoločnosť. Podľa zadaných parametrov rýchlo a ľahko nájdete vyhovujúceho pracovníka. Databáza životopisov vám uľahčí proces vyhľadávania nových zamestnancov.

Newsletter

workmarket.eu vám ponúka možnosť odoberať newslettre. Vďaka tejto funkcii získavate informácie o nových zverejnených životopisoch na portáli.

Prostredníctvom newsletteru vám zasielame novo pridané životopisy uchádzačov podľa vami nastavených parametrov. Nové newslettre vám workmarket.eu bude zasielať na email, kde môžete túto funkciu kedykoľvek zrušiť, alebo funkciu môžete odvolať na svojom účte na portáli workmarket.eu.

Newslettery vám budú prichádzať v závislosti od  novo pridaných životopisoch do databázy, ktoré vyhovujú vaším parametrom.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.