Jobs portály
You are here:
  1. Domů
  2. / JOBS PORTÁLY
  3. / workmarket.eu pre firmy
  4. / Inzercia pracovných ponúk

Inzercie práce. Inzercia pracovných ponúk

Inzercia práce na pracovnom portáli workmarket.eu

Umiestnite svoje ponuky práce na workmarket.eu a zvýšte svoje šance nájsť personál presne podľa vašich predstáv.

Umiestnenie inzercie práce

Zverejnenie inzercie na stránku je bezplatné a nie je nijak obmedzené. Publikovať môžete neobmedzený počet inzerátov na portál workmarket.eu. Podmienkou je, že inzercia nemôže byť duplicitná, inak bude inzercia vymazaná. Jeden inzerát má patriť jednému voľnému pracovnému miestu.

Svoju inzerciu práce môžete kedykoľvek z portálu odstrániť.

Inzercia PRO

Inzercie PRO sú platené inzercie, ktoré umožnia zvýrazniť a vyzdvihnúť vašu inzerciu práce na prvé miesta v zozname zverejnených ponúk. To pomôže zaujať väčší počet uchádzačov a rýchlejšie tak získate personál pre svoju spoločnosť.

PRO inzercie majú rôzne parametre. Podľa seba si určíte, ako dlho bude služba trvať a vyberiete počet hviezdičiek. Hviezdičky určujú úroveň, ako vysoko vaša inzercia práce bude, čím viac hviezdičiek, tým vyššie sa vaša inzercia práce vo vyhľadávaní umiestni. Vďaka tejto službe môžete urýchliť proces vyhľadania zamestnancov.

Spoločnosti, ktoré využívajú službu inzercie PRO, majú 20 až 25-krát viac zobrazení než je tomu u bezplatnej inzercie práce. Platená inzercia PRO má v priemere o 8 odpovedí od uchádzačov viac ako bezplatná inzercia.

Inzercia PRO je dobrovoľná služba.

Reakcia na pracovné ponuky

Počet odpovedí ovplyvňuje niekoľko faktorov, a to: podrobná a pravdivá informácia ohľadom pracovnej ponuky, pracovné a mzdové podmienky a služba inzercie PRO. Inzerciu práce je treba vyplniť kvalitne s dostatkom informácií a zaujímavou ponukou pre uchádzačov. Toto všetko pomôže prilákať viac uchádzačov.

Newsletter

workmarket.eu vám ponúka možnosť odoberať newslettre. Vďaka tejto funkcii získate informácie o novo zverejnených životopisoch na portáli.

Funkcia Newsletter vám zasiela novo pridané životopisy uchádzačov podľa vašich nastavených parametrov. Nové newslettre vám workmarket.eu bude zasielať na email, kde môžete túto funkciu kedykoľvek zrušiť, alebo ju môžete odvolať na svojom účte na portáli workmarket.eu.

Newslettery vám budú prichádzať v závislosti od nových pridaných životopisov, ktoré vyhovujú vašim parametrom.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.