Rychlý start Vaší kariéry
You are here:
  1. Domů
  2. / Pre uchádzačov

Hľadám prácu: zamestnanie, ponuky práce, brigády - Praha, Brno, Ostrava

Verzia pre tlačSend by emailPDF verzia
Hľadám prácu: zamestnanie, ponuky práce, brigády – Praha, Brno, Ostrava

Hľadáte prácu? Personálna agentúra Europa Workintense s centrálou v Prahe ponúka záujemcom z ČR, ale tiež z krajín strednej a východnej Európy a ázijských štátov ponuky zamestnania na trhu práce v Českej republike.

Naším uchádzačom ponúkame prácu dlhodobého a krátkodobého charakteru formou dočasného pridelenia v priemyslových odvetviach a sfére služieb:

  •  priemysel: automobilový, elektrotechnický, nábytkársky, polygrafický, potravinársky, stavebný, strojársky, textilný, alebo skladové skompletovanie personálom a iné.
  •  služby: hotelové, upratovacie, zdravotnícke, obchodné spoločnosti, siete supermarketov atď.

Dľa Vašej kvalifikácie a špecializácie ponúkame zamestnanie priamo v našej spoločnosti a tiež prideľujeme agenturnych zamestnancov našim zmluvným partnerom na ich pracovisko.

Prácu v Českej republike sprostredkujeme tiež cudzincom, alebo cudzincom s trvalým pobytom v ČR a občanom z krajín EÚ. 

Naša personálna agentúra Vám pomôže vo vyhľadávaní vhodného zamestnania, ponúkne voľné miesto zodpovedajúce Vašim predstavám a kvalifikácii. Ponúkané voľné miesta a ponuky zamestnania sa nachádzajú hlavne v stredočeskom kraji (vrátane Praha - mesto), a tiež po celej ČR. U nás nájdete trvalé zamestnanie, ale ponúkame i možnosť brigády.

Naša rozsiahla ponuka práce Vás zaručene prekvapí, ponúkame prácu v najrôznejších priemyselných odvetviach, pre všetky profesie manipulačného charakteru. Jedná sa o profesie od manipulačných robotníkov bez požiadavku na vzdelanie až po remeselníkov, vyškolených zváračov, obrábačov kovov a vodičov kamiónov, vysokozdvižných a elektrických vozíkov.

Registrácia nových uchádzačov o zamestnanie do našej databázy sa realizuje na pracovnom portále Workmarket, ktorý prevádzkuje naša spoločnosť. Pre zaradenie do našej elektronickej databázy stačí vytvoriť účet a vyplniť dotazník pre uchádzača o zamestnanie na tomto pracovnom servery.

V sekcii „Ponuky práce“ nájdete aktuálne ponuky voľných pracovných miest. Ponúkame ponuky práce na hlavný alebo vedľajší pracovný pomer, krátkodobé i dlhodobé brigády. Hľadáte dobré brigády v Prahe, Brne alebo iných miestach? V našej ponuke práce sú iba overené a aktuálne brigády a ponuky práce od priamych zamestnávateľov.

Prečo si hľadať prácu cez personálnu agentúru?

  •  Istota pri hľadaní práce: jednáte s jedným konzultantom, ktorý sa o Vás stará, dohodne Vám pracovný pohovor vo firme. S prideleným konzultantom môžete porovnávať ponuky práce a vybrať tu najvhodnejšiu.
  •  Odborná pomoc pri spracovaní životopisu. Začínate hľadať prácu? Konzultant personálnej agentúry Vám poradí, čo pridať do Vašeho životopisu, čo vynechať a ako ho ďalej upraviť, aby pôsobil čo najprofesionálnejšie.
  •  Pravidelné ponuky práce vo Vašom obore od rôznych zamestnávateľov. Tým sa výrazne zvyšuje pravdepodobnosť, že nájdete vhodnú prácu.
  •  Personálna agentúra pôsobí ako „osobný poradca“, ktorý sa bude snažiť spravi´t všetko, aby ste získali vhodnú prácu.
  •  Možnosť dozvedieť sa aké znalosti firmy všeobecne požadujú, čo ponúkajú porovnateľní uchádzači a na čom by ste ešte mali zapracovať.
  •  Plánovanie kariéry. Pokiaľ budujete svoju kariéru, môžu Vám odborníci agentúry pomôcť si zistiť ďalšie možnosti rozvoja Vašej profesnej kariéry.

Pokiaľ reagujete na jeden z našich inzerátov ponuky práce alebo chcete byť zaradený do databázy uchádzačov o zamestnanie a databázy brigádnikov, prosím zaregistrujte sa. Registrácia Vám umožní vyplniť dotazník pre uchádzačov o zamestnanie a zaberie Vám len pár minút.

 Ešte jeden dôvod prečo hľadať prácu u nás - za sprostredkovanie zamestnania neplatíte žiadne poplatky!

Newsletter

Kontaktujte nás

Ak potrebujete cokoliv, čo sa týka našich produktov alebo služieb, prosím, neváhejte nás kontaktovať.