Recruitment - výber zamestnancov, hromadný nábor pracovníkov | WORKINTENSE
Naši lidé - Váš úspěch
You are here:
  1. Domů
  2. / Pre zamestnávateľov
  3. / Recruitment

Recruitment - výber zamestnancov, hromadný nábor pracovníkov

Doba čtení: 4 mins
Recruitment - výber zamestnancov, hromadný nábor pracovníkov

Zaujímá Vás otázka, kde hľadáme zamestnancov? Naši odborníci splnia Vašu požiadavku na vyhľadanie zamestnanca profesionálne a včas!

Prečo recruitment - vyhľadávanie a výber zamestnancov zveriť odborníkom?

Vyhľadávanie, výber a zvýšenie lojality zamestnancov je veľmi prácny proces, ktorý môže zaberať všetok čas, a to nielen vnútorného HR oddelenia, ale aj top manažérov spoločnosti. Dnešný trh vyžaduje stále "držať prst na pulze", inak aj najúspešnejšie podniky prídu o hodnotenie a predaj. Najlepším riešením v tejto situácii je osloviť odborníkov personálnej a outsourcingovej agentúry Europa Workintense.

Výber zamestnancov s Europa Workintense

Hľadáte kvalifikovaných a spoľahlivých zamestnancov?

Našim klientom ponúkame služby v oblasti vyhľadávania, výberu a vzdelávania zamestnancov. Naše poslanie: nájsť kvalifikovaných pracovníkov pre podnikanie klienta a urobiť všetko pre to, aby zamestnanci pracovali efektívne. Pokročilá technológia a vynikajúca znalosť trhu ľudských zdrojov nám umožňuje ponúknuť najlepšie riešenie pre podniky všetkých veľkostí.

Personálna agentúra Europa Workintense ponúka vyhľadávánie a výber zamestnancov na strednej úrovni, manažérov, kvalifikovaných odborníkov i nekvalifikovaných robotníkov.

Pri vyhľadávaní pracovníkov aktívne využívame našu firemnú databázu. Naša databáza uchádzačov, ktorá je neustále aktualizovaná, obsahuje iba aktuálne životopisy na špecializované pozície. Okrem výberu zamestnancov uskutočňujeme osobné pohovory, testovanie, overovanie referencií, poskytujeme svojim zákazníkom aktuálne informácie o platoch.

 Profesie, o ktoré je najväčší záujem v službe recruitment: vodič kamiónu, opatrovateľ, opatrovateľka, skladník, vodič vzv. Z remesiel sú najviac žiadaní zvárači, murári a zámočníci.

Kedy je nutný hromadný nábor zamestnancov (mass recruitment):

Rozšírenie byznysu, rast sezónnych výpredajov, fluktuácia zamestnancov - to všetko vyžaduje hromadný nábor zamestnancov.

Sme schopní realizovať hromadný nábor kvalifikovaných a nekvalifikovaných zamestnancov čo najskôr, a to aj na rozmanité pracovné pozície:

  •  nekvalifikovaní robotníci
  •  organizované skupiny pracovníkov s vedúcim skupiny
  •  odborníci
  •  pracovníci priemyslu (automobilový, elektrotechnický, logistika, potravinársky, stavebný, strojárenský)
  •  a sektoru služieb (hoteliérstvo, obchodné spoločnosti, supermarkety, zdravotníctvo).

Vďaka našej sieti pobočiek si môžete objednať hromadný nábor personálu kdekoľvek v ČR. Mnohoročná úspešná práca nám umožňuje okamžite analyzovat situáciu na trhu práce. Vďaka tomu klient obdrží jasne definovanú stratégiu výberu odborníkov spolu s efektivnou reklamnou kampaňou a podporou nášho kontaktného centra.

Účinnosť a bezpečnosť pri výbere zamestnancov s Europa Workintense:

Široké portfólio služieb, flexibilita a rôzne spôsoby hľadania zamestnancov nám umožňujú splniť tie najnáročnejšie požiadavky našich zákazníkov a sme schopní vyhľadať najvhodnejších kandidátov na požadované pozície. Preto takmer všetky firmy, ktoré nám zverili vyhľadávanie a výber zamestnancov, služby temporary help alebo personálny leasing, sú dnes našimi stálymi zákazníkmi. Úspešná realizácia našich projektov nieje nič iného než výsledok dôveryhodnej spolupráce a vysokej kvalifikácii odborníkov personálnej agentúry Europa Workintense.

Chápeme potreby každého klienta a sme schopní rýchle a efektívne vyhľadať potrebných pracovníkov. Môžete nechat Vašu objednávku alebo sa telefonicky obrátiť na našich expertov.

 Ako si objednať službu recruitment? Kontaktujte jednu z pobočiek spoločnosti Europa Workintense alebo umiestnite Vašu objednávku na našich webových stránkach.