Workmakret.eu pre zamestnávateľa | WORKINTENSE
Jobs portály
You are here:
  1. Domů
  2. / JOBS PORTÁLY
  3. / workmarket.eu pre firmy

workmarket.eu pre firmy – skvelý pomocník pri hľadaní zamestnancov

workmarket.eu pre firmy
workmarket.eu pre firmy

Workmarket.eu je pracovný portál, ktorý sa zameriava na vyhľadávanie a nábor zamestnancov po celej Európe. Cieľom Workmarket.eu je stať sa jedným z najlepších a najkomplexnejších internetových zdrojov pre vyhľadanie práce a nábor zamestnancov na Európskom trhu práce.

Hľadáte zamestnanca? Neviete, kde uverejniť ponuku práce, aby bola čo najefektívnejšia?

Neváhajte, a zaregistrujte svoju spoločnosť bezplatne na náš pracovný portál Workmarket.eu. Na portáli môžete zverejniť inzerát, alebo samostatne vyhľadať vhodných zamestnancov pre váš podnik. Stovky spoločnosti využíva pri hľadaní zamestnancov práve náš portál, neváhajte a pridajte sa aj vy.

Prečo workmarket.eu?

Pracovný portál pomáha zamestnávateľom nájsť pracovníkov z rôznych krajín. Vyhľadávanie prebieha nie len vo vašej krajine, ale aj v iných štátoch. O vašu ponuku práce sa môžu zaujímať príslušníci rôznych krajín. Vďaka tomu na stránkach Workmarket.eu môžete nájsť špecialistov z rôznych krajín, čo prispeje k neustálemu rozvoju vašej spoločnosti.

Workmarket.eu je dostupný v rôznych jazykoch a práve to zväčšuje šancu nájsť vhodného kandidáta pre vašu spoločnosť. Zaregistrujte sa na náš pracovný portál WORKMARKET.EU a zverejnite  vašu ponuku práce už dnes.

Úspech portálu

Na daný moment je na portáli zaregistrovaných viac ako 1200 spoločnosti, pridajte sa k nim aj vy, a ľahko hľadajte na portáli personál pre vašu firmu.

O dôvere portálu svedčí veľký počet užívateľov a tisíce opublikovaných inzerátov. Workmarket.eu pomohol stovkám spoločností nájsť zamestnancov, a pomôže aj vám.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.