Jobs portály

Chybová správa

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /var/www/workintense_all/data/www/workintense.cz/includes/bootstrap.inc).
You are here:
  1. Domů
  2. / JOBS PORTÁLY
  3. / workmarket.eu pre uchádzača
  4. / Zadávanie cv / životopisov

Zadávanie CV / štruktúrovaný životopis

Zadávanie CV / štruktúrovaný životopis

Zvýšte svoju šancu nájsť skvelé zamestnanie na pracovnom portáli workmarket.eu

Životopis je jedna z dôležitých náležitostí, ktoré potrebujete pri hľadaní práce. Obsahuje vaše osobne údaje a úspechy dosiahnuté vo vzdelanie či v kariére. CV vás reprezentuje počas pracovného pohovoru pred zamestnávateľom alebo na portáloch práce na internete.

Umiestnenie CV

Váš životopis môžete umiestniť online na portál úplne zadarmo. Zverejnením životopisu online zvýšite svoju šancu získať pracovnú ponuku. Zamestnávateľ, ktorého  zaujme váš životopis, vás kontaktuje priamo, aby vám mohol ponúknuť novú pracovnú ponuku.

Na stránku môžete zverejniť neobmedzený počet životopisov. Podmienkou je, že životopis nesmie byť duplicitný. Každý životopis má byť pre jednu profesiu, teda jednu pracovnú pozíciu, o ktorú máte záujem.

Vaše CV môžete kedykoľvek z portálu vymazať.

Inzercia PRO - CV

Inzerace PRO sú platené inzeráty, ktoré umožnia zvýrazniť a vyzdvihnúť váš životopis na prvé miesta v zozname zverejnených životopisov. To vám pomôže zaujať väčší počet zamestnávateľov a rýchlejšie tak získať nové zamestnanie.

PRO inzeráty majú rôzne parametre. Samostatne si určite ako dlho bude služba trvať, a stanovíte počet hviezdičiek. Hviezdičky určujú úroveň, ako vysoko vaše CV bude, čím viac hviezdičiek, tým vyššie sa váš inzerát vo vyhľadávaní umiestni. Vďaka tejto službe môžete urýchliť proces vyhľadania pracovnej pozície.

Uchádzači, ktorí využijú službu  PRO, majú o 20 až 25-krát väčšie množstvo ponúk ako bezplatné inzeráty. Dôležité je však to, aby váš životopis zodpovedal všetkým parametrom, ako má správny štruktúrovaný životopis vyzerať.

Inzercia PRO je dobrovoľná služba.

Vytvoriť správne CV

Ak neviete, ako napísať skvelý životopis, ktorý by zaujal zamestnávateľa, využite našu službu kariérne poradenstvo. Náš odborný tím vám poradí, ako správne napísať štruktúrovaný životopis. Taktiež môžete využiť našu pomôcku pri vytváraní CV, ktorá vás navedie správnym smerom, ako napísať vynikajúci životopis

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.