Outsourcingové služby procesů a funkcí

Chybová správa

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /var/www/workintense_all/data/www/workintense.cz/includes/bootstrap.inc).
You are here:
  1. Domů
  2. / OUTSOURCINGOVÉ SLUŽBY
  3. / Outsourcing v administratíve

Administratíva. Outsourcing v administratíve

Administratíva. Outsourcing v administratíve. Europa WORKINTENSE
Administratíva. Outsourcing v administratíve. Europa WORKINTENSE

Administratíva bez starostí

Administratíva býva jednou z najmenej populárnych, často časovo jeden z najnáročnejších aspektov podnikania. Niet preto divu, že si firmy vyberajú na túto agendu samostatných pracovníkov. Nie každej firme sa však oplatí udržiavať si vlastných zamestnancov v administratíve. Nielen z týchto dôvodov sa oplatí uvažovať o outsourcingu administratívy.

Agendu administratívy môžete zveriť do rúk špecializovaných odborníkov, ktorí vykonávajú túto činnosť dennodenne. Majú prehľad o vedení účtovníctva, poznajú príslušnú legislatívu, sú výkonní, efektívní, majú výborné organizačné schopnosti a perfektne sa orientujú v procesoch.

Prečo sa oplatí outsourcovať administratívu?

Mnoho firiem potrebuje výpomoc s časťou mimoriadnej administratívy často len v krátkych obdobiach v závislosti na sezóne alebo mimoriadnych projektoch. Viesť si za týmto účelom vlastné administratívne oddelenie preto nie je výhodné. Outsourcing administratívy ponúka mnohokrát časovo aj finančne výhodnejšie riešenie, garantuje tú najlepšiu efektivitu a organizačné schopnosti. U externých firiem navyše býva hlavnou výhodou maximálnu diskrétnosť. Ak teda vaša firma spracováva citlivé informácie, môže byť outsourcing administratívy tým najlepším riešením.

Komu sa hodí outsourcing administratívy?

  • Menším firmám, ktoré nemajú kapacitu na vlastých administratívnych zamestnancov
  • Firmám, ktoré sa chcú poistiť proti rizikám plynúcim z nesprávneho zaobchádzania s citlivými informáciami

Výhody outsourcingu administratívy

Efektivita práce. Môžete sa sústrediť len na vašu kľúčovú agendu a všetky úkony administratívy prenechať na externého dodávateľa.

Flexibilita. Externí dodávatelia sa prispôsobia vašim potrebám, a to ako v počte pracovníkov, tak v dĺžke obdobia ich využitia.

Zastupiteľnosť. V prípade outsourcingu sa vám nestane, že o potrebného pracovníka prídete. Náhradu okamžite zabezpečuje zmluvný partner.

Finančná úspora. Outsourcing administratívy šetrí vaše náklady a zvyšuje výnosy. Ušetríte totiž na náborových procesoch a mzdovej agendy vrátane povinných odvodov

Zaujala vás ponuka naša ponuka outsourcingu administratívy? Dohodnite si obchodnú schôdzku s jedným z našich konzultantov prostredníctvom formulára nižšie. Na vyžiadanie vám zostavíme nezáväznú ponuku a zašleme referencie našich služieb.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.