HR pre firmy
You are here:
  1. Domů
  2. / HR pre firmy
  3. / Job. Jobcentrum

Job. Jobcentrum Europa Workintense

Job. Jobcentrum WORKINTENSE
Job. Jobcentrum WORKINTENSE

Jobcentrum

Miesto kam nás môžu prísť osobne navštíviť klienti. Naši odborníci v Jobcentru bližšie opíšu záujemcom pracovné ponuky, a osobne im pomôžu s voľbou tej správnej práce.

Výhody Jobcentra

Osobný kontakt hrá veľkú úlohu pri poskytovaní práce. Výhodou Jobcentra je práve osobné stretnutie s uchádzačom, to dovoľuje našim zamestnancom oceniť pracovníka a posúdiť jeho pracovné schopnosti. Tiež im ponúkneme oveľa viac informácií ohľadom pracovného miesta, ako je napríklad popis pracovnej činnosti, pracovná doba alebo plat. V Jobcentre sa dozvie oveľa viac než na internete.

Záleží nám na spokojnosti

Staráme sa o to, aby spoločnosti, s ktorými spolupracujeme, boli spokojné s pracovníkmi, ktorých im ponúkame. V Jobcentre sa môžu uchádzači taktiež obrátiť na službu kariérne poradenstvo, kde im naši odborníci pomôžu s výberom ich budúcej profesie.

Kde môžete nájsť Jobcentrum

Jobcentra pracovnej agentúry sa nachádzajú v rôznych častiach strednej a východnej Európy.

Môžete nás nájsť v Česku, Poľsku, Maďarsku a na Ukrajine. Väčšina Jobcentier sa nachádza na území Ukrajiny. Práve preto máme taký hojný počet uchádzačov práve odtiaľ.

Pracovníci zo zahraničia

Uchádzačom zo zahraničia poskytneme všetky potrebné informácie o práci v zahraničí. Zoznámime ich s dokumentmi potrebnými pre prácu v zahraničí, a tiež ponúkneme pomoc pri ich vybavovaní. Dbáme o našich klientov a staráme sa aby sme im ponúkali čo najlepšie podmienky pre prácu v zahraničí.

Miesto, kam nás môžete prísť osobne navštíviť. Zoznámiť sa bližšie so službami spoločnosti a získať poradenskú pomoc pri hľadaní práce.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.