Práce pro uchazeče o zaměstnání
You are here:
  1. Domů
  2. / Pre uchádzača
  3. / Kariéra, kariérne poradenstvo

Kariéra, kariérne poradenstvo

Kariéra, kariérne poradenstvo Europa Workintense
Kariéra, kariérne poradenstvo Europa Workintense

Spoločne s nami nájdete to správne riešene pre vašu budúcnosť Stojíte pred výberom povolania? Vaše súčasne zamestnanie vás už neinšpiruje? Neviete, ako správne napísať životopis? Myslíme na vás, a preto vám ponúkame službu kariérne poradenstvo, ktoré vám práve s týmito otázkami pomôže. 

Stabilná kariéra. Zavedieme vás tou správnou cesto pri hľadaní práce

Služba kariérne poradenstvo pomáha klientom pri hľadaní ich budúceho povolania. Táto služba je určená všetkým, ktorí hľadajú prácu alebo ešte nemajú jasno, akým smerom sa v kariérnom zmeraní chcú vydať. Kariérne poradenstvo je vhodné aj pre absolventov stredných a vysokých škôl. Ocení ho každý, kto zamestnanie má, ale z rôznych príčin s ním nie je spokojný a uvažuje o zmene.

Priebeh kariérneho poradenstva

Kariérne poradenstvo prebieha formou rozhovoru. Počas rozhovoru absolvujete niekoľko testov a vyplníte anketu. Rozhovor vám pomôže začať jasnejšie vnímať seba samých a otvoriť svoj potenciál pre budúce zamestnanie.  Na základe vašich odpovedí poradca určí oblasť vášho záujmu a ponúkne zoznam profesii, ktoré sú pre vás najvhodnejšie.

Tiež vás pripravíme na osobný pohovor, s ktorým sa môžete stretnúť na výberovom konaní. Poradca analyzuje životopis a poukáže na prípadne chyby, ktorých ste sa dopustili. Vysvetli vám, čo môže potenciálneho zamestnávateľa odradiť,  aby zamestnal vo svojom podniku práve vás. Poradíme vám, čo je dobé v životopise zdôrazniť.  Taktiež vám pomôžeme zostaviť nový životopis a vyzdvihneme vaše schopnosti a zručnosti tak,  aby ste pri výberovom konaní boli vybraní práve vy.

Služba kariérne poradenstvo, je riešenie vášho problému. Vaša kariéra je pre nás dôležitá. Spoločne s nami nájdete prácu, v ktorej budete môcť naplno využiť svoj potenciál.