Práce pro uchazeče o zaměstnání
You are here:
  1. Domů
  2. / Pre uchádzača

Ponuka práce pre uchádzačov o zamestnanie

Ponuka práce pre uchádzačov o zamestnanie
Ponuka práce pre uchádzačov o zamestnanie

Ponuka práce od personálnej agentúry Europa Workintense

Pomôžeme vám pri výbere práce, či hľadaní krátkodobej brigády. Nájdeme vám vhodné miesto, ktoré odpovedá vašej kvalifikácii a odráža vaše predstavy a požiadavky. V našej databáze figurujú firmy podnikajúce v najrôznejších segmentoch a priemyslových odvetviach, ktoré nás pravidelne informujú o voľných pracovných miestach.  U nás tak nájdete širokú ponuku práce manipulačného charakteru a rôznych požiadaviek na kvalifikáciu. Ponúkame prácu pre robotníkov bez požiadaviek na vzdelanie a kvalifikované remeselné práce.

Ako vyzerá spolupráca pri výbere práce

Naša personálna agentúra figuruje ako taký "osobný poradca" na trhu práce. Ako náhle začneme spolupracovať, dostanete od nás vybraného konzultanta, ktorý sa o vás bude starať v priebehu celého procesu. Naším spoločným cieľom je, aby ste našli vhodnú prácu, v ktorej budete vy i váš nový zamestnávateľ spokojní. Pomôže vám nielen s výberom práce, ale budeme vám asistovať tiež pri porovnávaní rôznych ponúk práce a spoločne vyberieme tú, ktorá je pre vás najvhodnejšia.

Váš konzultant s vami tiež pripraví životopis a poradí vám, ktoré kvalifikácie vyzdvihnúť, aby životopis pôsobil čo najprofesionálnejšie. U vybranej práce taktiež dohodne termín pracovného pohovoru.

Budovanie kariéry s personálnou agentúrou Europa Workintense

Radi vám budeme nápomocní pri plánovaní vašej kariéry. Váš osobní konzultant, ktorý vás bude mať v priebehu hľadaní práce na starosti, vám pomôže vyťažiť maximum z vašich profesijných skúseností a obrátiť ich v nové pracovné príležitosti. Pomôžeme vám rozvíjať vašu profesionálnu kariéru.

Forma spolupráce pri hľadaní práce:

  • Zamestnanie a brigády. Nájdeme vám prácu presne zodpovedajúce vašim požiadavkám a odbornú kvalifikáciu.
  • Agentúrne zamestnávanie a dočasné pridelenie. Zamestnáme vás priamo v našej firme a budeme vám ponúkať spoluprácu na pracoviskách a projektoch našich partnerov.
  • Ponuka práce pre SZČO. Sprostredkovávame ponuky práce na živnostenský list pre samostatne zárobkovo činné osoby.

Ponuka práce pre cudzincov

Zabezpečujeme vhodné zamestnanie tiež cudzincom. Pomôžeme vám s výberom práce a vybavíme všetku potrebnú dokumentáciu.

 Ako začať s hľadaním práce?

1. HOT Voľné pracovné miesta

2. Registrujte sa na našom pracovnom portáli workmarket.eu

3. Pošlite nám váš životopis / CV na e-mail: prace@workintense.cz

Ako náhle vás zaradíme do našej elektronickej databázy, začneme vám zasielať vhodné ponuky práce na mieru vašim očakávaniam.