Agentúrne zamestnávanie
You are here:
  1. Domů
  2. / Agentúrne zamestnávanie
  3. / Personálny lízing

Personálny lízing

Personální leasing. Europa WORKINTENSE

Personálny lízing. Pracovná sila -  zaisťujeme prenájom zamestnancov

Personálna agentúra Europa Workintense prevádzkuje službu personálny lízing, ktorej úlohou je zaistiť stabilných agentúrnych zamestnancov s minimálnou fluktuáciou, sezónny personál, brigádnikov, dočasnú výpomoc jednoducho povedané prenájom zamestnancov, pracovnej sily. Formou služby personálny lízing zaisťuje spoločnosť Europa Workintense prenájom pracovnej sily, ktorá je vhodná k výkonu určitej úlohy v prevádzke zákazníka.

Personálny lízing pre zamestnávateľov

Jedna z kľúčových činnosť personálnej agentúry Europa Workintense je služba personálny lízing. Vďaka našej rozsiahlej databázy stálych a potenciálnych pracovníkov sme schopný zaistiť dlhodobý a krátkodobý prenájom zamestnancov, pracovnej sily. To nám pomáha flexibilne riešiť vznikajúce prekážky.

Pri poskytovaní služby personálny lízing sa podľa zákona orientujeme na medzinárodní prenájom pracovnej sily, ktorá sa skladá z domácich a zahraničných pracovníkov s trvalým pobytom alebo občianstvom v Európskej únii.

Počas dlhoročnej úspešnej činnosti sme zhromaždili značné odborné znalosti z rôznych odvetví a pre tieto odvetvia ponúkame tiež kvalifikovaný personál, ktorých zmluvy sú právnicky ošetrené, a s ktorými sme už zrealizovali množstvo rôznych projektov.

Pracovná sila v rôznych odvetviach

Europa Workintense spoločne so svojimi dcérskymi spoločnosťami v rôznych štátoch centrálnej a východnej Európy operuje  rozsiahlou základňou ľudských zdrojov. Náš potenciál sa skladá s niekoľko tisíc pracovníkov, ktorý sú zapojený do obchodno-výrobných procesov v  technickej, administratívnej, manažérskej, remeselnej a manuálnej oblastí.

To nám umožňuje flexibilne zaistiť medzinárodný prenájom pracovnej sily ako na dlhodobej, tak na krátkodobej báze a operatívne riešiť problém nedostatku pracovníkov na konkrétnych projektoch.

Do výrobného procesu nášho partnera dodávame to najcennejšie, čo sa číslom nedá vyjadriť – prenájom zamestnancov, ktorý sú nie len pracovití, ale taktiež  motivovaní – čo jednoducho vyjadrujeme heslom WORKINTENSE BRINGS PROGRESS – PRINÁŠAME POKROK.

Personálna agentúra Europa Workintense má  všetky patričné povolenie na poskytovanie tejto služby.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.