HR pre firmy
You are here:
  1. Domů
  2. / HR pre firmy
  3. / Recruitment
  4. / Recruitment - výber zamestnancov

Nábor pracovníkov. Profesionálny výber zamestnancov

Nábor pracovníkov. Profesionálny výber zamestnancov. Europa Workintense
Nábor pracovníkov. Profesionálny výber zamestnancov. Europa Workintense

Zaujalo vás ako prebieha výber zamestnancov a nábor pracovníkov?  Naši odborníci splnia všetky požiadavky pri výbere zamestnancov, profesionálne a včas.

Vyhľadávanie a výber zamestnancov v rukách odborníkov

Vyhľadávanie a výber zamestnancov je namáhavý proces, ktorý zaberá mnoho času. V dnešnej dobe je potrebné byť neustále v strehu, inak aj tie najúspešnejšie podníky môžu dôjsť k poklesu prevádzkovej činnosti spoločnosti. Najlepší spôsob, ako zvýšiť lojalitu zamestnancov, je konzultovať náborovú stratégiu s odborníkmi. Obrátiť sa na personálnu agentúru je najlepším riešením v takýchto situáciách.

Výber zamestnancov

Personálna agentúra Europa Workintense ponúka vyhľadávanie a výber zamestnancov. Pre nábor pracovníkov využívame našu širokú databázu uchádzačov. Neustále sa rozširujúca databáza obsahuje aktuálne životopisy potenciálnych pracovníkov, špecializujúcich sa na rôzne profesie. Súčasťou výberu vhodných zamestnancov je, že vykonávame osobný pohovor a testovanie pracovníkov, preverujeme ich referencie a poskytujeme uchádzačom informácie o pracovných podmienkach pre konkrétnu pozíciu.

Kedy je potrebný hromadný nábor pracovníkov – MASS RECRUITMENT

Rozširovanie podniku, rast sezónnych výpredajov aj fluktuácia zamestnancov, to všetko si vyžaduje hromadný nábor pracovníkov.

Realizujeme hromadný nábor pracovníkov na rôznorodé pracovné pozície:

  • kvalifikovaní aj nekvalifikovaní robotníci
  • organizované skupiny pracovníkov s vedúcim skupiny
  • odborníci
  • pracovníci priemyslu (automobilový, elektrotechnický, logistika, potravinársky, stavebný, strojársky)
  • sektory služieb (hotelierstvo, obchodné spoločnosti, supermarkety, zdravotníctvo)

Prostredníctvom našich pobočiek si môžete objednať hromadný nábor pracovníkov kdekoľvek na Slovensku. Dlhé roky úspešnej práce nám umožňujú momentálne analyzovať situáciu na trhu práce. Vďaka tomu našim klientom ponúkame konkrétne definovane stratégie výberu zamestnancov, spoločne s efektívnou reklamnou kampaňou.

Účinnosť a bezpečnosť pri nábore pracovníkov s EUROPA WORKINTENSE:

Široké portfólio služieb a rôznorodé spôsoby vyhľadávania zamestnancov nám umožňujú splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky našich klientov. Vyhľadávame len tých najvhodnejších kandidátov na požadované pracovné pozície. Vďaka tomu je väčšina našich zákazníkov, ktorí sa na nás obracajú pri vyhľadávaní a nábore pracovníkov, spokojní a spolupracujú s nami opakovane.

Úspešná realizácia našich projektov je výsledok dôveryhodnej spolupráce a vysokej kvalifikácie odborníkov personálnej agentúry Europa Workintense.

Rešpektujeme potreby každého klienta, a preto sme schopní rýchlo a efektívne vyhľadať potrebných pracovníkov pre vašu spoločnosť.

 

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.