Outsourcingové služby procesů a funkcí

Chybová správa

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /var/www/workintense_all/data/www/workintense.cz/includes/bootstrap.inc).
You are here:
 1. Domů
 2. / OUTSOURCINGOVÉ SLUŽBY
 3. / Outsourcing v logistike

Logistika. Outsourcing v logistike

Logistika. Outsourcing v logistike. Europa WORKINTENSE
Logistika. Outsourcing v logistike. Europa WORKINTENSE

Outsourcing logistických služieb a skladovanie zvýši vašu efektivitu a zníži prevádzkové náklady

Zabezpečujeme firmám kompletný outsourcing logistických služieb. Naša profesionálna logistika, bohaté skúsenosti a dlhodobo budované know-how vám pomôžu zjednodušiť alebo kompletne zabezpečiť toky vášho tovaru smerom k zákazníkom.

Outsourcing v logistike: hlavné výhody

 • Delegácia. My prevezmeme zodpovednosť za všetku logistiku a skladovanie a vy sa tak môžete venovať svojej hlavnej obchodnej činnosti
 • Flexibilita. Našich zmluvných partnerov môžete osloviť kedykoľvek. Pomôžu vám odbaviť mimoriadnej udalosti a zabezpečiť pokrytie sezónnych výkyvov nielen v skladovaní.
 • Špecializácia. Logistiku za vás zabezpečí tím špecializovaných pracovníkov pre tento účel.
 • Finančná úspora. Zabezpečovanie logistiky z vlastných zdrojov býva pre firmy nákladné z hľadiska času, ľudských kapacít i financií.
 • Risk Management. Outsourcing v logistike vyrieši prenos časti rizika na externých dodávateľov.                                                                                   

Prečo si vybrať náš outsourcing logistických služieb

 • Maximálna spoľahlivosť. Zameriavame sa na kvalitu, efektívnosť a kladieme dôraz na flexibilitu našich služieb. Vďaka tomu dokážeme naplniť každé z vašich očakávaní.
 • Transparentné financovanie. Zaistenie logistiky externej spoločností je finančne transparentné a o všetkých procesoch máte okamžitý prehľad a dokumentáciu.
 • Moderné technológie. Vďaka našim zmluvným partnerom sa môžete spoľahnúť, že outsourcing skladovania a logistiky prebehne v súlade s modernými praktikami a za pomoci najnovších technológií.

Služby outsourcingu v logistike

1. Outsourcing skladovania

 • príjem tovaru (vyskladňovanie, kontrola, uskladnenie)   
 • zakladanie a vyskladňovanie tovaru zo skladu
 • prevoz tovaru v rámci skladu

2. Outsourcing prepravy

 • expedície (kontrola, balenie, triedenie tovaru)
 • organizácia prepráv
 • zásobovanie výrobných liniek a odvoz tovaru

Varianty spolupráca outsourcingu v logistike

 1. Objednávka služby. Základná úroveň spolupráce outsourcingu v logistike je objednávka služby u našich špecializovaných zmluvných partnerov.
 2. Prevzatie dodávateľského reťazca. Komplexnejšie forma spolupráce v logistike predstavuje prevzatie časti alebo celku dodávateľského reťazca, v rámci ktorého dodávame dohodnutý výsledok.
 3. Kompletné zabezpečenie logistiky. V rámci tejto formy outsourcingu logistických služieb prevezmeme kompletnú optimalizáciu logistického reťazca. Dohodneme sa na očakávanom výsledku, koordinovanom tímu pracovníkov a realizáciu, ktorá prebehne kompletne v našej réžii.

Zaujala vás ponuka outsourcingu logistických služieb? Dohodnite si obchodnú schôdzku s jedným z našich konzultantov prostredníctvom formulára nižšie. Na vyžiadanie vám zostavíme nezáväznú ponuku a zašleme referencie našich služieb.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.