Práce pro uchazeče o zaměstnání
You are here:
  1. Domů
  2. / Pre uchádzača
  3. / Prečo Europa Workintense

Prečo EUROPA WORKINTENSE? Atraktívna ponuka práce s ubytovaním od Workintense

Prečo EUROPA WORKINTENSE?
Prečo EUROPA WORKINTENSE?

Ponuka práce s ubytovaním

Hľadáte pracovné uplatnenie, ale neviete si rady s potrebnou dokumentáciou a tápate, kde hľadať vhodné ponuky? Obráťte sa na našu personálnu agentúru. Pomôžeme vám nájsť prácu, ktorá najlepšie zodpovedá vašim očakávaniam. Zostavíme s vami životopis, pripravíme vás na pracovný pohovor, pomôžeme vám s vybavovaním víza a v okamihu prijatia zaistíme všetky rokovania s úradmi, aby váš presun do novej práce s ubytovaním prebehol hladko a čo najrýchlejšie.

Prečo spolupracovať s personálnou agentúrou Europa Workintense?

Neviete, na koho sa pri hľadaní práce obrátiť? Nižšie vám uvedieme niekoľko dôvodov, prečo sa vám spolupráca práve s nami oplatí.

Veľa atraktívnych ponúk práce s ubytovaním

Prepájame motivovaných zamestnancov s preverenými firmami. Nachádzame cesty, aby boli obe strany čo najspokojnejší. Uchádzačom ponúkame rovno prácu s ubytovaním, pretože si uvedomujeme, ako náročné rokovania s úradmi pre pracovníkov zo zahraničia môžu byť. Pomôžeme vám v priebehu celého procesu. Na vás je len rozhodnúť sa, na akú prácu chcete nastúpiť.

Vyberiete si z mnohých odborov a pracovných uplatnení

V našej databáze pracovných miest si vyberie každý. Ponúkame prácu vo výrobe, v logistike, v automobilovom i odevnom priemysle, stavebníctve, pohostinstve, potravinárstve, informačných technológiách a mnohých ďalších odvetviach. Máme ponuky práce s ubytovaním pre každú kvalifikáciu i úroveň skúseností. Pozrite sa do našej ponuky aktuálnych voľných pracovných miest. Ponuka práce s ubytovaním od Europa Workintense vám pomôže naštartovať kariéru v novom prostredí.

Uchádzačom zaistíme pracovné vízum a ďalšie administratívne nevyhnutnosti

Hľadanie práce v zahraničí sa spája s radom nepríjemností, ako je mnohokrát zdĺhavé rokovania s úradmi, vypĺňanie formulárov a dlhé čakanie na výsledok konania. Ak sa rozhodnete spolupracovať s nami, prevažná väčšina týchto starostí vám odpadne. Vďaka našej databáze kontaktov a rozsiahlemu know-how dokážeme celý proces maximálne zefektívniť. Súčasťou našich ponúk práce je preto okrem zaisteného ubytovania aj pracovné vízum, ktoré pre vás radi v rámci našich služieb zariadime.

Pomôžeme vám uspieť pri pracovnom pohovore

Nájdením vhodnej ponuky práce s ubytovaním to ale nekončí. Pomôžeme sa vám pripraviť na pracovný pohovor, zostavíme s vami životopis, ktorý vyzdvihne všetky vaše prednosti a kvality a preberieme s vami otázky, ktoré môžu u pohovore padnúť. Výsledkom našej spolupráce bude vaša maximálnu pripravenosť na vybranú pozíciu.

Zaujala vás možnosť spolupráce? Vyberte si z aktuálnej ponuky voľných pracovných miest alebo sa obráťte na niektorého z našich konzultantov.