Agentúrne zamestnávanie

Chybová správa

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /var/www/workintense_all/data/www/workintense.cz/includes/bootstrap.inc).
You are here:
  1. Domů
  2. / Agentúrne zamestnávanie
  3. / Dočasné pridelenie zamestnancov

Dočasné pridelenie zamestnancov

Dočasné pridelenie zamestnanca vyrieši aktuálny nedostatok pracovnej sily vo vašej firme. Europa Workintense
Dočasné pridelenie zamestnanca,  ako riešenie predlženej skúšobnej doby. Europa Workintense

Riešime potreby zákazníkov vo výrobnom, logistickom a technologickom procese. Prostredníctvom služby dočasné pridelenie zabezpečujeme firmám výpomoc našich vlastných zamestnancov požadovanej kvalifikácie na nárazové a sezónne práce. Nájdete u nás pracovníkov z východne Európy, ktorí zastanú robotnícke, remeselné, technické, manuálne, servisné, IT, administratívne a ďalšie práce.

S čím vám pomôže dočasné pridelenie zamestnanca ?

V rámci služby dočasné pridelenie dostanete k dispozícií nášho agentúrneho zamestnanca vami určenej kvalifikácii na predkom určenú dobu. Podľa vašich požiadaviek vám vyberieme najvhodnejšieho kandidáta, ktorý u vás bude pracovať podľa vašich interných smerníc, zamestnávať ho však bude naša agentúra. Tým vás  oslobodíme od administratívnej a finančnej záťaže a náročného jednania s úradmi. Ušetrite si tak čas s hľadaním vhodného kandidáta, starosti s procesom zamestnávania kmeňového zamestnanca, nutnou administratívou a spracovaním miezd a odvodov.

Výhody služby dočasné pridelenie

Dočasné pridelenie je ideálne riešenie pre firmy, ako flexibilne využívať pracovnú silu. Nemusíte kvôli každému mimoriadnemu alebo sezónnemu projektu najímať nových pracovníkov. Dočasné pridelenie zamestnanca je jeden zo spôsobov, ako situáciu dočasného nedostatku pracovnej sily vyriešiť. Aké sú ďalšie výhody tejto služby ?

  • Vyberáme za vás najvhodnejších kandidátov na voľnu pozíciu
  • Povedieme za vás mzdovú a personálnu agendu
  • Ušetríte náklady na mzdu a zákone odvody
  • Zaistíme celú administratívu nutnú pre spoluprácu s úradmi  

Dočasné pridelenie zamestnanca,  ako riešenie predlženej skúšobnej doby

Ďalšou výhodou služby dočasné pridelenie je náš program Try and Hire. Pokiaľ sa obzeráte po nových kmeňových zamestnancoch, ale zákonná skúšobňa doba je pre vás na testovanie nového zamestnanca príliš krátka, dočasné pridelenie predstavuje zákonný spôsob , ako túto situáciu riešiť. Uzavrite s nami zmluvu na dočasné pridelenie zamestnanca na vopred určenú dobu a po jej uplynutí  sa môžete rozhodnúť, či zamestnanca prijmete do svojej firmy na hlavný pracovný pomer alebo nie.

Limity služby dočasné pridelenie

Dočasné pridelenie zamestnanca vám môžeme sprostredkovať podľa platnej legislatívy na 12 mesiacov. Po uplynutí tejto doby je možne dohodu uzavrieť ešte raz na ďalších maximálne 12 mesiacov. 

Personálna agentúra Europa Workintense má všetky patričná povolenia pre poskytovanie tejto služby.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.