Agentúrne zamestnávanie
You are here:
  1. Domů
  2. / Agentúrne zamestnávanie
  3. / Brigádnici – pomocné práce

Brigádnici – pomocné práce

Brigádnici z robotníckych profesií a pomocné práce na krátkodobú výpomoc do vašej  firmy Europa Workintense
Brigádnici a pomocné práce na stavby. Europa Workintense

Firma Europa Workintense vám sprostredkováva kvalifikovaných brigádnikov na pomocné práce na krátkodobú výpomoc do vašej firmy formou agentúrneho zamestnávania. Dokážeme splniť aj veľmi náročne požiadavky na odbornosť a termín vykonávaných práci.

Brigádnici a pomocné práce na stavby

Každý ponúkaný robotník je starostlivo vyberaný naším personálnym týmom. Zaručujeme vám jeho spoľahlivosť, kvalifikáciu a rešpekt voči vám a termínom. Nami dodávaní brigádnici pre pomocné práce na stavbu vám ušetria čas, financie a administratívu.

Brigádnici s praxou v priemysle

Zaistíme vám brigádnikov a robotníkov pre pomocné práce v potravinárskom, strojárskom, elektrotechnickom, automobilovom, nábytkárskom alebo textilnom priemysle. Sprostredkovávame tiež pomocné práce v poľnohospodárstve.

Brigádnici v odborných remeslách

Vyberte si kvalifikovaných robotníkov a krátkodobé brigády medzi našimi  zváračmi, murármi, sústružníkmi, zámočníkmi, lakovníkmi a brigádnikmi pre ďalšie odborné pomocné práce.

Ostatní brigádnici a pomocné práce

Zaistíme aj ďalších kvalifikovaných pracovníkov pre  čiastkové pomocné práce. Do vašej firmy môže okamžite nastúpiť manipulačný robotník do logistických skladov, operátor v logistickom sklade, logistík, obsluha na výrobných linkách, vodič vysokozdvižných vozíkov, balič, nástrojár,  nastavovač CNC alebo pracovníci pre pomocné upratovacie práce. Zaistíme taktiež brigádnikov do  opatrovateľských profesií, v radoch našich zamestnancov nájdete tiež kvalifikovaných opatrovateľov a opatrovateľky.

Prečo si vybrať krátkodobé brigády v rámci služby agentúrneho zamestnávania ?

Jednorazové brigády v rámci agentúrneho zamestnávania výrazne uľahči prevádzku vo vašej firme, flexibilne doplní pracovnú silu napríklad počas výrobnej špičky, u krátkodobých projektoch alebo v dobe dovoleniek. Brigádnikov na pomocné práce získate okamžite a môžete sa spoľahnúť na ich odbornosť, ktorú sami preverujete. Robotníci navyše zostávajú v zamestnaneckom pomere s našou spoločnosťou, vďaka čomu vám pri krátkodobej brigáde ubudne práca s administratívou a riešením personálnych záležitostí, vrátane otázok zamestnávania cudzincov.

Personálna agentúra Europa Workintense má všetky patričná povolenia pre poskytovanie tejto služby.

 

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.