HR pre firmy

Chybová správa

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /var/www/workintense_all/data/www/workintense.cz/includes/bootstrap.inc).
You are here:
 1. Domů
 2. / HR pre firmy
 3. / Recruitment

Recruitment

Nábor zamestnancov a medzinárodný recruitment – vyberáme zamestnancov do vašej firmy. Europa Workintense
Profesionálny nábor zamestnancov z východnej Európy. Europa Workintense

Nábor zamestnancov a medzinárodný recruitment – vyberáme zamestnancov do vašej firmy

Personálna a recruitingová agentúra Europa Workintense, spol. s .r .o. ponúka klasický a taktiež medzinárodný recruitment. Agentúra poskytuje komplexné riešenie náborových procesov a vyhľadáva pre vás talenty rôznych profesií. Europa Workintense disponuje veľkou databázou potenciálnych uchádzačov o prácu na Slovensku, strednej a západnej Európe, a širokou sieťou  náborových centier po celej strednej Európe a Ukrajine. K dispozícii máme vlastne média – pracovný portál orientovaný na trh práce vo východnej, strednej a západnej Európe. Cieľom daného pracovného portálu v Európe je  zjednocovanie a zjednodušovanie procesu zamestnávania. To všetko prispieva ku globalizácii európskeho pracovného trhu,  ponúkanie lepších pracovných príležitostí uchádzačom z najrôznejších regiónov Európy a rozsiahle príležitosti k zárobku.

Prečo si vybrať recruitment od spoločnosti Europa Workintense

Ponúkame profesionálny nábor zamestnancov a zaisťujeme celkový proces oslovenia, výber, zamestnanie a spracovanie najvhodnejšieho uchádzača pre určitú pracovnú pozíciu. Taktiež pomáhame uchádzačom pri vybavovaní pracovného vízum, jednanie s úradmi či s potrebnou administratívou. Europa Workintense pre vás vyberá len skúsených a talentových zamestnancov zo všetkých priemyslových odvetví. Pozrite sa do našej databázy ponúkaných profesií.

Nábor zamestnancov vykonávame komplexne s variantnou full service alebo len čiastočne podľa potreby zákazníka. V rámci komplexného servisu, ktorý poskytujeme, zaisťujeme taktiež adaptovanie zahraničných pracovníkov vo vašom prevádzkovom procese. Orientujeme sa na výber zamestnancov zo širokého spektra profesií a rôznej úrovne kvalifikácie počínajúc profesiami nežiaduce kvalifikáciu, až po manažérske a inžinierske pozície.

Europa Workintense zaisťuje taktiež hromadný nábor zamestnancov. Naše vlastné výrobne, logistické a ubytovacie kapacity nám značne prispievajú k flexibilite, rastu  a preverovaniu nových uchádzačov a výbere zamestnancov. 

Obojstranná spokojnosť je pre náš recruitment kľúčová. Naslúchame  zákazníkom na oboch stranách rokovacieho stola a pre oboch hľadáme optimálnu variantu.

Ako prebieha nábor zamestnancov ?

 • Vypracovanie podrobnej špecifikácii ku konkrétnemu pracovnému miestu
 • Vytvorenie profilu vhodného uchádzača
 • Analýza trhu a získanie maximálneho množstva aktuálnych informácií a určenie motivačných faktorov pre uchádzača
 • Výber vhodných pracovných trhov a cieľovej skupiny uchádzačov na účely oslovenia
 • Inzerovanie, vyhľadávanie a oslovenie vhodného segmentu kandidátov, budovanie databázy potenciálnych uchádzačov
 • Komunikácia, anketovanie a testovanie vybraných uchádzačov
 • Selekcia interných uchádzačov, výber budúceho zamestnávateľa pre uchádzača a selekcia uchádzačov v spolupráci so zamestnávateľom
 • Výber najvhodnejšieho uchádzača spolu s vami  
 • Proces spísania zmluvy, vybavovanie vízových povinnosti a uzatváranie pracovnoprávnych vzťahov
 • Zaškolenie vybraných uchádzačov k budúcemu výkonu zamestnania
 • Adaptácia zamestnanca v novom prostredí a k novému zamestnaneckému pomeru

Varianty služby recruitment pre firmy:

 • Klasický recruitment

Proces náboru zamestnancov je orientovaný na zákazníka a uchádzača z miestneho pracovného trhu

 • Hromadný nábor zamestnancov

Nábor veľkého množstva pracovníkov pre nové vzniknuté prevádzky, zmeny prevádzok, alebo sezónne výkyvy. Nábor zamestnancov je kombinovaný ako z miestneho pracovného trhu, tak aj zo zahraničného.

 • Medzinárodný recruitment

Služba pre zákazníkov zo štátov západnej Európy, pre ktorých zaisťujeme nábor zamestnancov z východnej a strednej Európy.

 • Headhunting (executie search)

Orientácia služby je kladená na získanie najlepších úzko špecializovaných odborníkov. Podľa vašich požiadaviek môžeme  osloviť odborníka, ktorého ste si už vybrali či nájsť odborníka podľa princípu headhuntig.

Zásady poskytovania služby recruitment

Vyhľadávanie a recruitment vhodného personálu, s  prihliadnutím k zamestnaneckým potrebám zákazníka,  vykonávame odborne pomocou systémových procesov, IT (informačných technológií) a s použitím vlastného know-how. Vlastný pracovný portál a vynikajúca znalosť trhu ľudských zdrojov nám umožňujú ponúknuť najlepšie recruitmentové riešenie pre podniky všetkých veľkostí. Vyhľadávame talenty pre potreby vášho podnikania. Naši odborníci vám s maximálnou precíznosťou zaistia personál, ktorý bude zodpovedať vašim požiadavkám. Vyberáme len tej najvhodnejšej talenty, a to presne podľa vašich predstáv. Následne vykonávame zaškolenie a zapracovanie zamestnancov a dohliadame na ich adaptáciu v kolektíve.

Máme dlhoročnou prax s vykonávaním náboru zamestnancov na miestnom pracovnom trhu ale aj vo vzdialených regiónoch Európy. Naším cieľom je zjednodušovať možnosti zamestnávania a globalizovať pracovný trh.

Sme odborníkmi na pracovnom trhu východnej, strednej a západnej Európy

Vlastné výrobné, logistické a ubytovacie kapacity nám umožňujú flexibilné možnosti, týkajúce sa vzdelávania, odborného rastu a testovanie nových uchádzačov. Na základe uvedených skutočností sme schopní zabezpečiť osobnú stabilitu, taktiež stabilitu pre spoločnosť nášho zákazníka, a to v priebehu poskytovania služby recruitment.

Na požiadanie poskytneme referencie a sme schopní spracovať nezáväznú ponuku služby recruitment. Radi sa zúčastníme výberového konania, ktoré je v súlade s predmetom nášho podnikania.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.