HR pre firmy

Chybová správa

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /var/www/workintense_all/data/www/workintense.cz/includes/bootstrap.inc).
You are here:
  1. Domů
  2. / HR pre firmy
  3. / Trh práce. Human resources

Trh práce. Human resources

Human resources. Trh práce - Europa Workintense
Human resources. Trh práce - Europa Workintense

Human resources - ľudské zdroje

HR je sféra zaoberajúca sa vedením a rozvojom personálu spoločnosti. Obnáša to rôzne druhy postupov a metódy riadenia. Využívajú sa pri rozvoji a vedení personálu, a tiež pri zlepšovaní vzájomných pracovných vzťahov medzi zamestnancami a vedením vo firme. Human resources hrá takmer vedúcu úlohu v strategickom a finančnom riadení podniku.

Poradenstvo, trh práce

Naše poradenstvo je zamerané na stratégiu riadenia a rozvoj human resources v spoločnosti. Vďaka monitorovaniu situácie na trhu práce a sledovaní zmien miezd vám pomôžeme optimalizovať mzdové náklady. Spoločne s vami vytvoríme personálnu stratégiu pre rozvoj vášho odvetvia a pomôžeme zvýšiť konkurencieschopnosť spoločnosti.

Naši skúsení konzultanti vám poskytnú pomoc na outsourcing, recruitment, rozsiahle odborné znalosti osvedčených metód plánovania human resource. Ponúknu poradenstvo z tém temporary help a personálny lízing.

Služby personálneho poradenstva:

  • optimalizácia riadenia human resources
  • odborné personálne poradenstvo v oblasti práva
  • pomoc pri riešení ťažkých situácii
  • operatívne informácie o legislatívnych inováciách v spojení so zákonmi o cudzincoch (zákon o zamestnanosti a zákon o pobyte cudzincov)
  • oboznámenie o situácii na trhu práce
  • preverenie správnosti dokumentov v súlade s pracovnoprávnymi predpismi Slovenskej republiky

Zostavíme vám stratégiu pre optimalizáciu mzdových nákladov. Poskytneme prehľad o mzdách vo vašom priemyselnom odvetví a porovnáme s vašimi mzdovými nákladmi. Pomôžeme pri výbere nových zamestnancov, ich vzdelaním, rozvojom a odmeňovaním. Tiež vám ukážeme, ako môžete priamo a nepriamo pôsobiť na rast produktivity práce spoločnosti.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.