HR pre firmy
You are here:
  1. Domů
  2. / HR pre firmy

HR pre firmy: noví zamestnanci a kvalitný personál

HR pre firmy: noví zamestnanci a kvalitný personál. Europa Workintense
Ponuka služieb zamestnávanie cudzincov. Europa Workintense

Noví zamestnanci pre firmy na dlhodobú či krátkodobú výpomoc. Ponúkame rozsiahlu databázu kvalifikovaných a overených pracovníkov najrôznejších odborov.

Ponuka služieb

Hoci sú našou špecializáciou najmä zamestnanci pre robotnícke profesie a remeslá, sprostredkovávame kvalifikovaných pracovníkov pre široké spektrum ďalších oblasti na trhu práce. V našej databáze sú zamestnanci z výrobného priemyslu, zamestnanci pre logisticko-obchodné spoločnosti a zamestnanci do rôznych výrobných úsekov pre spoločnosti zaoberajúce sa službami. Kontaktuje nás a presvedčte sa sami. 

Typy spolupráce

Agentúrne zamestnávanie a brigády

Táto ponuka služieb zahrňuje našich zamestnancov na dočasné umiestnenie do vašich firiem. Noví zamestnanci ostávajú v pracovnom pomere s našou spoločnosťou a za ich prácu, ktorú nesieme zodpovednosť, vám fakturujeme. Odoberieme vám tak starosti s administratívou, šetríme vaše náklady a zaisťujeme vám dostatok kvalifikovaných zamestnancov na dohodnutú dobu.

Personálny lízing – zamestnanci na dlhodobé zapožičanie

Personálny lízing ponuka dlhodobý prenájom pracovníkov vo vami vybranom sektore na trhu práce. Pridelení pracovníci sú buď priamo naši zamestnanci alebo starostlivo vybraní odborníci z vami definovanej oblasti.

Temporary help – zamestnanci na krátkodobé zapožičanie

Predmetom tejto spolupráce sú kvalifikovaný zamestnanci na krátkodobé či jednorazové projekty. Službu Temporary help oceňujú firmy najmä na sezónne práce, krátkodobé projekty či vo výrobnej špičke.

Brigády a pomocné práce – kvalifikovaní pracovníci na výpomoc

Zaistíme pre vás kvalifikovaných brigádnikov na administratívne a pomocné práce. Zaisťujeme krátkodobú a dlhodobú spoluprácu.

Recruitment – zamestnanci

Ďalšia oblasť z našej ponuky služieb, na ktorú sa špecializujeme je vyhľadávanie a nábor zamestnancov priamo do vašej firmy. Noví zamestnanci sú vyberaný na mieru profilu pracovnej pozície a podľa vašich požiadaviek. Ponuka služieb zahrňuje výber, pohovory s vybranými kandidátmi, prípadne profesionálne testovanie a overenie referencií.

Garancia spokojnosti – program Try and Hire

Ponúkame garanciu Try and Hire. V rámci tejto služby zostávajú nový zamestnanci v čase skúšobnej doby v pracovnoprávnom vzťahu s našou spoločnosťou a  prejdú do vašej zostavy až po úspešnom absolvovaní skúšobnej doby.

Ponuka služieb zamestnávanie cudzincov

Ponúkame najväčší  počet kvalifikovaných pracovníkov zo zahraničia, medzi ktorých patria najmä zamestnanci z Ukrajiny, ale taktiež z rady ďalších zemí. Títo zamestnanci už získali trvalý pobyt na území Slovenskej republiky a sú pripravený nastúpiť na vašu pozíciu.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.