HR pre firmy
You are here:
  1. Domů
  2. / HR pre firmy
  3. / Kvalifikovaní robotníci zo zahraničia

Kvalifikovaní robotníci. Hľadáte kvalifikovaných robotníkov zo zahraničia?

Kvalifikovaní robotníci. Hľadáte kvalifikovaných robotníkov zo zahraničia?  Europa Workintense
Kvalifikovaní robotníci. Hľadáte kvalifikovaných robotníkov zo zahraničia?  Europa Workintense

Hľadáte kvalifikovaných robotníkov pre prácu vo vašej firme, ale nemôžete zodpovedajúcich zamestnancaov zohnať? V Europa Workintense vám s obsadzovaním voľných miest pomôžeme. Kvalifikovaní robotníci zo zahraničia, ktorí zodpovedne pristupujú k výkonu svojej práce. Disponujeme rozsiahlou databázou robotníkov z najrôznejších profesií, ktorí môžu okamžite nastúpiť do vašej firmy.

Kvalifikovaní robotníci zo zahraničia najrôznejších profesií

Robotnícke profesie a odborná remeslá sú špecializáciou našej personálnej agentúry. Kvalifikovaní robotníci dokážu pracovať v každom prostredí a sú zvyknutí pracovať aj v sťažených podmienkach. Robotníci zo zahraničia môžu nastúpiť do priemyslu, logistiky alebo do výrobných úsekov obchodných spoločností. Kvalifikovaní robotníci a špecialisti do zámočníckych služieb, montážnych a zhotovovacích prác, na stavbu, montáž nástrojov či na obsluhu ťažkých strojov. Garantujeme, že robotníci zo zahraničia určení na obsluhu ťažkých strojov absolvovali všetky predpísané skúšky a kurzy, na čo v našej personálnej agentúre dôkladne dohliadame. Doplňte stav svojich zamestnancov zodpovednými kvalifikovanými robotníkmi zo zahraničia.

Kvalifikovaní robotníci zo zahraničia dočasne alebo na dlhodobú prácu aj brigádu

Či už hľadáte stálych zamestnancov do vašej firmy, pracovnú výpomoc na projekt alebo dočasné obsadenie stavu vašich zamestnancov, dokážeme vám v našej personálnej agentúre pomôcť. Ponúkame spoluprácu formou agentúrneho zamestnávania a personálneho lízingu, dočasného pridelenia aj nábor. Kvalifikovaní robotníci zo zahraničia  presne podľa potrieb vašej spoločnosti do vašej firmy na dobu, akú potrebujete.

  • Kvalifikovaní robotníci zo zahraničia formou temporary help. Ponúkame krátkodobé zapožičanie našich zamestnancov pre prípad, že vám aktuálne vypadla pracovná sila vo vašej firme. Robotníci zostávajú v zamestnaneckom vzťahu s našou firmou a za ich prácu tak plne odpovedáme. Naši robotníci zo zahraničia vďaka tomu môžu flexibilne a bez problému doplniť stav vašich zamestnancov vo výrobnej špičke, počas dovoleniek či sviatkov.
  • Kvalifikovaní robotníci na personálny lízing. Personálny lízing ponúka dlhodobé zapožičanie kvalifikovaných robotníkov na vaše projekty. Robotníci zo zahraničia zostávajú v tomto prípade zamestnanci našej firmy, nezaťažia tak administratívne ani personálne kmeňový stav vašej firmy a vy pritom môžete plne využívať kapacity novej pracovnej sily.
  • Recruitment robotníkov zo zahraničia. Kvalifikovaní robotníci zo zahraničia – vyhľadávanie  a nábor zabezpečíme za vás. Sprostredkujeme vám všetku administratívu potrebnú pre zamestnávanie cudzincov. Našim zákazníkom ponúkame nadštandardnú službu Try and Hire, s ktorou zostáva nami vybraný zamestnanec v skúšobnej dobe v pracovnoprávnom vzťahu k našej spoločnosti a až po jej úspešnom absolvovaní prechádza do vašej firmy. Môžete sa tak sami uistiť, že k sebe prijímate len skutočne kvalifikovaných robotníkov zo zahraničia.

Chcete nabrať nových kvalifikovaných robotníkov zo zahraničia? Ozvite sa nám a my vám v krátkej dobe sprostredkujeme robotníkov zo zahraničia do vybraných profesií a presne podľa vašich požiadaviek.

 

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.