HR pre firmy
You are here:
  1. Domů
  2. / HR pre firmy
  3. / Workintense Workwear

Pracovné odevy - Workintense Workwear

Pracovní oděvy - Workintense Workwear
Pracovní oděvy - Workintense Workwear

Europa Workintense - spoločnosť, ktorá od roku 1996 ponúka svoje služby na trhu práce strednej Európy. Vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam s riadením pracovnej prevádzky v rôznych odboroch (napríklad logistika, priemyselná a potravinárska výroba, stavebníctvo) vieme o potrebách, ktoré môžu na pracovisku vzniknúť. Oddelenie Workitense Workwear pomáha našim zákazníkom riešiť otázky spojené s pracovným odevom, bezpečnosťou a ochranou zdravia pri práci (BOZP) a obzvlášť sa zameriava na individuálny prístup pri riešení otázok spojených s osobnými ochrannými pracovnými prostriedkami (OOPP).

Pracovné odevy na mieru pre každého

Odborníci z Workintense Workwear posudzujú potenciálne riziká a požiadavky pracovníkov priamo v prevádzke zákazníka, čo pomáha ponúknuť to najlepšie riešenie v potrebách OOPP.

Len tie najlepšie pracovné odevy

Ponúkame pracovné odevy popredných svetových výrobcov a dodávateľov osobných ochranných pracovných pomôcok, ako sú 3M, ATG, CERVY, F and F, KRATOS, SUNDSTRÖM, SEMPERIT, UNIVET, SCHUBERTH, UVEX a ďalšie.

Do práce v pohode

Na našom tovare pracujú experti na bezpečnosť a taktiež dizajnéri. Preto pracovné odevy v ponuke Workintense Workwear nielen zodpovedajú všetkým bezpečnostným štandardom, ale aj skvele vyzerajú a neobmedzujú pracovníka pri práci  v pohybe.

Všetko, čo potrebujete

V ponuke Workintense Workwear sú prakticky všetky pracovné pomôcky, ktoré sú potrebné pre bezpečnú prácu. Vyberiete si u nás pracovné nohavice, topánky, bundy, tričká, mikiny, svetre, rukavice, prilby, okuliare, respirátory a ďalšie doplnky. A väčšina z toho je skladom a ihneď k odoslaniu.

Náhradné plnenie

Workintese Workwear tiež vykonáva drobné úpravy pracovných odevov prostredníctvom svojich šijacích dielní, ktorý majú štatút "ochranná dielňa". Viac ako 50% zamestnancov našich dielní sú osoby so zdravotným znevýhodnením, z tohto dôvodu sme zákonom oprávnení poskytovať svojim zákazníkom náhradné plnenie formou nákupu tovaru od našej spoločnosti. Náhradné plnenie si možno zmluvne vopred rezervovať a zabezpečiť si tak požadovaný objem plnenia.

Ďalšie výhody spolupráce s Workintense Workwear:

  • Žiadna minimálna cena pri objednávke.
  • Systém zliav pre dlhodobých partnerov.
  • Na základe výšky obratu ponúkame výhodnejšie cenové kategórie.
  • Vytvoríme pre Vás individuálnu ponuku prispôsobenú veľkosti Vašej firmy.
  • Dlhodobým klientom ponúkame platbu na faktúru.
  • Každý zákazník dostane osobného obchodného manažéra, ktorý zaisti hladký priebeh objednávky, a pomôže s vybavením prípadných reklamácií.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.