HR pre firmy
You are here:
  1. Domů
  2. / HR pre firmy
  3. / Job. Jobcentrum
  4. / Náborové centrum

Nábor. Náborové centrum EUROPA WORKINTENSE

Nábor. Náborové centrum EUROPA WORKINTENSE
Nábor. Náborové centrum EUROPA WORKINTENSE

Náborové centrum

Pracovná agentúra Europa Workintense má širokú sieť náborových centier. Naše náborové centrum môžete nájsť v častiach strednej a východnej Európy.Sme vlastníkmi veľkej databázy uchádzačov, ktorí majú záujem o prácu na Slovensku alebo strednej a západnej Európe.

Náborové centrum sa nachádza v Česku, Poľsku, Maďarsku a predovšetkým na Ukrajine. Náborové centrum môžete nájsť v každom regióne Ukrajiny, preto významná časť našich pracovníkov pochádza z Ukrajiny.

Nábor pracovníkov

O nábor pracovníkov sa stará náš profesionálny tím. Naším cieľom je ponúknuť kvalitnú zárobkovú činnosť klientom z východnej Európy. S uchádzačmi komunikujeme buď telefonicky, alebo nás môžu osobne navštíviť v jednom z náborových centier. Manažéri agentúry sú vám k dispozícii, radi vám pomôžu s výberom zamestnancov a odpovedia vám na všetky otázky týkajúce sa náboru nových pracovníkov.

Robotník zo zahraničia

Veľké množstvo našich potenciálnych uchádzačov o prácu tvoria pracovníci z východnej a západnej Európy. Náš tím v náborových centrách je perfektne oboznámený s podmienkami pracovného trhu cieľovej skupiny uchádzačov. Každému klientovi je pridelený jeho osobný konzultant, ktorý ho sprevádza počas celého procesu pripravovania všetkých potrebných dokumentov pre prácu v zahraničí. Naši pracovníci sú perfektne preškolení a vedia, ako pripraviť každého pracovníka pre prácu v zahraničí. Tiež sa staráme o ubytovanie zahraničných pracovníkov a pomáhame im v priebehu celého ich pobytu.

Na vyžádaní poskytujeme reference a jsme schopni zpracovat nezávaznou nabídku, a radí se zúčastníme výběrového řízeni, které je v souladu s předmětem našeho podnikání.